Už na jeseň sa môžeme tešiť na tretiu sériu populárnej šou Tvoja tvár znie povedome, pričom TV Markíza pred nejakým časom zverejnila prvé mená, ktoré sa v projekte objavia. Okrem Nely Pociskovej, Adama Ďuricu či Jasminy Alagič dostal ponuku aj seriálový otecko Marek Fašiang.

Marek Fašiang bol ešte donedávna verejnosti viac-menej neznámy, avšak spolu s popularitou markizáckeho seriálu Oteckovia stúpla aj popularita herca, ktorý sa stal doslova zo dňa na deň novým slovenským idolom žien. TV Markíza sa preto rozhodla, že z jeho osoby skúsi vyťažiť i v obľúbenom projekte Tvoja tvár znie povedome.

Po tom, ako ale vedenie televízie ponúklo Marekovi účinkovanie v spomínanej šou, prišlo sklamanie. Zo strany seriálového Tomáša totiž zaznelo odmietnutie. „Marka Fašianga sme oslovili na účinkovanie v šou Tvoja tvár znie povedome, avšak vzhľadom na jeho vyťaženosť pri nakrúcaní seriálu Oteckovia by toto nebolo reálne,“ prezradil riaditeľ PR a marketingu televízie Michal Borec. Nám len ostáva smutne skonštatovať – škoda!

Zdroj:  cas.sk | Foto: Facebook