Televízia Markíza pri príležitosti 25. narodenín vrátila toto leto na obrazovky aj starú reality šou Mojsejovci, ktorá svojho času aj vďaka pôsobeniu dvoch hlavných protagonistov Nory a Braňa patrila medzi najsledovanejšie relácie. Sleduje bývalá podnikateľka túto reprízu? A ako si na obdobie prepychu spomína?

Norika sa netají tým, že ju žiadna nostalgia pri opakovaní Mojsejovcov nechytá. Práve naopak! V exkluzívnom rozhovore pre Šarm sa niekdajšia televízna hviezda otvorila a prezradila, že ju repríza vôbec nezaujíma.

,,O dvanástej v noci, keď to vysielajú, sa už v posteli obraciam na druhú stranu. Chodím spávať o deviatej,” prezradila prostoreká Košičanka, ktorá sa v roku 2013 kvôli obvineniam z daňových podvodov ocitla vo vyšetrovacej väzbe na celých 13 mesiacov. V tomto období prišla o značnú časť svojho majetku. Nevídaný prepych si predtým užívala s bývalým manželom Braňom Mojsejom. Nechýba jej toto obdobie?

,,Užíval si môj luxus! Lebo to bol môj dom, Mojsej ani nevedel, koľko stál. Išiel ako okoloidúci v gumených čižmách a prišiel so sieťkou. Tak aká vila Mojsejovcov? Kúpila som ju dávno predtým, ako som spoznala Mojseja, nábytok som mala tiež dávno ešte v starom dome. Keď som sa sťahovala na Pereš, vôbec som nekupovala nábytok, ale presťahovala, iba niečo som dokúpila. On ani nevie, koľko to stálo. Ani toľko peňazí nevidel pokope, koľko ma to vyšlo. Živé euro nemal nikdy, ani virtuálne,” cituje dnes už dôchodkyňu vyššie spomenutý zdroj, ktorému Nora prezradila, že kontakt s hudobníkom neudržuje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk | Foto: Instagram/nora_kabrhelova, TV Markíza