Ostro sledovaná reality šou Farma sa blíži do svojho záveru, no televízni nadšenci dlho bez napätia a silných emócií neostanú. Televízia Markíza za spolupráce televízie Nova na začiatku budúceho roka opäť prinesie dlho očakávanú ďalšiu sériu speváckej šou SuperStar, pričom sú už známe aj mená nových porotcov!

Výnimočný projekt s dlhoročnou tradíciou pomohol mnohým mladým talentov preniknúť do búrlivého sveta šoubiznisu. Niektorí bývalí účinkujúci si dokonca stihli vyskúšať, aké to je sedieť v porotcovskom kresle, a inak to nebude ani v nastávajúcej sérii.

Superstar

Jednou z hodnotiacich sa totiž stane česká speváčka Monika Bagárová, ktorej práve spomínaná súťaž otvorila v teenagerskom veku dvere za vytúženými kariérnymi cieľmi. Po boku úspešnej krásky zasadnú až štyria kolegovia, nakoľko najvýraznejšia zmena sa tentokrát bude týkať celkového počtu porotcov – vôbec po prvýkrát v histórii česko-slovenskej SuperStar budú výkony súťažiacich hodnotiť až piati umelci.

Monika Bagarová superstar

Absolútnou stálicou je bezpochyby populárny interpret Paľo Habera – bez jeho “maličkosti” sa tak nezaobíde ani budúcoročná šou. Zbrusu novú posádku doladí hudobník a zabávač Marián Čekovský, ktorého humoru určite neostane nič dlžný ani ďalší porotca moderátor Leoš Mareš.

Päticu “katov” doplní česká herečka Patricie Pagárová, známa najmä zo seriálu Ulice. Tak ako sa vám pozdáva čerstvé osadenstvo súťaže SuperStar 2020? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Superstar

Zdroj: Superstar.markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, superstarcs