Diváci TV Markíza ostanú zrejme sklamaní. Z jej obrazoviek sa totiž vytratí ďalší obľúbený seriál, ktorý tak po Sestričkách a Oteckoch taktiež dostal stopku. Kým by sa ale Oteckovia mali v novom roku vrátiť, Susedov nahradí nový program.

Tak ako pri Oteckoch, aj seriál Susedia mal v novom roku plynule prejsť do nového pokračovania. Plány sa však zmenili, a tak sa s vtipnými hrdinami budeme musieť na istý čas rozlúčiť.

Susedia

Ako informuje Mediaboom.sk, pondelkové večery budú po novom patriť komediálnej novinke s názvom Autoškola. Pokiaľ ale patríte k fanúšičkám slovenského idolu Janka Koleníka, máte sa na čo tešiť. Po Oteckoch totiž dostal ponuku aj do spomínaného projektu, kde si zahrá po boku známych slovenských tvárí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jan kolenik

“Komediálny seriál o rodine, ktorá sa nedobrovoľne dáva dokopy a kvôli vidine lepších zajtrajškov je ochotná lavírovať aj na hrane zákona. V hlavných úlohách sa predstavia Juraj Kemka ako Rudo, jeho mamu si zahrá Marta Sládečková, Ján Koleník sa predstaví ako väzeň Pali, Emil Horváth zas ako veliteľ väzenskej stráže,” informuje k novinke televízia. Napriek tomu, že seriál pôsobí zaujímavo, Susedia budú v programovej štruktúre určite mnohým chýbať.

Zdroj: Mediaboom.sk | Foto: Facebook/Susedia, Instagram/oteckovia