Kontroverzný spevák a producent Martin Jakubec už okolo seba narobil rozruchu viac než dosť. Mohlo by sa zdať, že neustále zosmiešňovanie celebrít či šokujúce priznania rôzneho druhu nemajú konca kraja. Najnovší príspevok známeho ženáča je však z úplne iného súdka.

V posledných dňoch sa v médiách rozpútalo hotové šialenstvo týkajúce sa rozporuplnej svadby Božanky Verešovej a Martina Jakubca – spevácke duo prednedávnom svorne informovalo verejnosť o tom, že celý sobáš bol len výmyslom dvoch podobne zmýšľajúcich ľudí. Krátko nato však mladý hudobník znovu vytiahol na pretras tému spoločného dieťaťa, čím celú kauzu ešte viac zamotal.

jakubec bozanka

Najnovšie sa ale milovník starších hitov predstavil priaznivcom v celkom novom svetle. Po spisovateľkých, podnikateľských či poslaneckých ambíciách sa zdá, že Martin plánuje preraziť aj v hereckom svete. Známy motivátor totiž fanúšikom ukázal záber z natáčania doposiaľ neznámeho programu, ktorý má byť onedlho odvysielaný televíziou Markíza.

Čo sa v Markíze chystá?

„Točíme. Markíza. Čo to bude? Uhádni,“ napísal Jakubec záhadne. Hoci zatiaľ nie je jasné, či sa jedná o nakrúcanie novej relácie alebo filmu, obdivovateľov nádejného poslanca zaujal jeden podstatný „detail“.

Pozornosti zvedavých očí neunikol fakt, že pri stole plnom jedla s piatimi hosťami sa nachádza aj osoba, ktorá sa priam nápadne podobá na bývalú farmárku Moniku Haklovú. Práve s prostorekou ex-farmárkou a jej synom Filipom Haklom prišiel kedysi Jakubec do ostrého konfliktu. Pri pohľade na prekvapivú snímku tak budú určite mnohí horieť zvedavosťou, akým zaujímavým projektom nás televízia Markíza hodlá týmto spôsobom prekvapiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jakubec
Jakubec

Zdroj: Instagram/Martinjakubec_official | Foto: Instagram/Martinjakubec_official, Monikahaklova1, Facebook/MartinJakubec