Aj keď sa leto pomaly, ale isto chýli ku svojmu koncu, niektorí hudobníci vás aj v tomto počasí zavedú doprostred letného Tunisu. Markéta Konvičková, známa z talentovej šou Česko Slovensko hľadá Superstar, vydala nový singel ,,Toužím” v spolupráci so svojim kolegom Janom Bendigom.

Nový singel Toužím je typická letná chytľavá skladba s nenáročným textom, no dobrou atmoškou. Musíme uznať, že klip rozhodne nepatrí k tým nízkorozpočtovým a okrem natáčania v Tunise vidieť aj náročnejšie použitú techniku. Markéta si v klipe zaspieva spolu s obľúbeným superstaristom Janom Bendigom, no nielen to. Zahrajú si aj trochu talianskeho vzťahu s dávkou žiarlivosti. Pre dvojicu to rozhodne nie je prvá spolupráca, keďže už majú spoločný singel Bloudím.

Z Markéty sa od čias Superstar stal poriadny kus ženy a rovnako ani Jan už nie je ten neohrabaný 15-ročný chlapček, aj keď do muža predsa len musí ešte trošku podrásť. Trošku by sme vypichli, že kaderník nezvolil celkom šťastný účes na hlave mladého speváka, zato si všetko vykompenzoval na krásnej Markéte. Spevácka dvojica si to ale užíva a o to predsa v letných songoch ide. No nie? :)

Nový videoklip Markéty Konvičkovej a Jana Bendiga môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk