Česká speváčka Markéta Konvičková patrí do kategórie bývalých účastníkov šou Superstar, ktorým sa napriek nevýhre v súťaži podarilo vo svete šoubiznisu pekne uchytiť. Sympatická plavovláska si minulý rok v tichosti prechádzala neľahkým obdobím, keďže bojovala so vzácnym druhom nádoru. Dnes si ale hviezdička užíva zdravie aj prvé tehotenstvo a fanúšikov konečne potešila fotkou s vykúkajúcim bruškom – prekvapené reakcie na seba nenechali dlho čakať.

Markéta je živým príkladom toho, že život každého z nás sa môže v jedinej minúte obrátiť naruby. Kým minulý rok sa blondínka otriasala z vážnych zdravotných komplikácií a niekoľko mesačnej liečby, tento rok sa v domácnosti krásnej hudobníčky nesie v znamení radostného očakávania prvého potomka.

marketa konvičkova tehotna

S dlhoročným priateľom Reném sa poctivo pripravujú na nastávajúce rodičovské povinnosti, keďže speváčka je už v piatom mesiaci. Keď ale uvidíte jej aktuálnu postavu, možno sa vám na pár sekúnd zatají dych. Najlepšia kamarátka taktiež tehotnej Moniky Bagárovej sa totiž v druhom trimestri pýši malým rozkošným bruškom, aké je príznačné pre žienky v omnoho nižšom štádiu gravidity.

,,A kde je ten piaty mesiac? Ja som takto vyzerala v 14. tom týždni,” žasla jedna z komentujúcich. ,,Teda, na piaty mesiac je to krásne bruško,” ostala prekvapená ďalšia fanúšička. Budúca mamina sa snažila zviditeľniť meniace sa krivky obtiahnutým oblečením, no pravdou je, že keby zvolila voľnejšie tričko, možno by človek na prvý pohľad ani netušil, že pod srdcom ukrýva sladké “tajomstvo”.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Markéta Konvičková bruško

Marketa Konvičkova insta

Zdroj|Foto: Instagram/Marketakonvickova