Je tomu len pár hodín, čo sa speváčka Markéta Konvičková fanúšikom pochválila radostnou správou o tom, že sa stala maminou. Príťažlivá blondínka svojmu snúbencovi Renému priviedla na svet dcérku s nezvyčajným, no naozaj krásnym menom.

,,Máme parťáčku, už sa teším na dlhé maminkovské telefónáty,” raduje sa česká hviezda Monika Bagárová, ktorú tri a pol mesiaca po pôrode nasledovala najlepšia kamarátka Markéta Konvičková. Mladé žienky tak najnovšie spája nielen odrazový mostík v podobe speváckej šou SuperStar a blízke puto, ale aj status mama, pričom obe sa tešia z princezničiek.

,,Amálie. Poklad v náručí. Vitaj slniečko. Už teraz má naša dcéra svoju hlavu, proste už chcela byť s nami. Najkrajší moment uvidieť ťa a pritúliť si ťa k sebe! René, milujem ťa! P.S. Veľmi ďakujeme celému tímu Fakultnej nemocnice Ostrava, hneď by som išla rodiť znova! Boli úplne božskí,” 26-ročná kráska zanechala pri fotografii šťastných rodičov v spoločnosti čerstvo narodeného dievčatka s rozprávkovým menom. Srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/marketakonvickova