Určite si spomínate na Marka Dobroviča z Bratislavy, ktorý sa do histórie šou Najväčší víťaz zapísal ako najobéznejší súťažiaci. Napriek tomu, že pred prihlásením do programu vážil neuveriteľných 195 kg, podarilo sa mu prekonať samého seba a dnes žije diametrálne odlišným spôsobom. Pred pár dňami sa nezlomný muž dokonca zúčastnil maratónu, ktorý ale podľa jeho predstáv nedopadol.

Mark sa netajil tým, že úspešne absolvovať maratón je jedným z jeho najväčších snov. Prípravy na náročný beh trvali celé mesiace, počas ktorých sympatický Bratislavčan fanúšikov o všetkom informoval na sociálnej sieti.

Mark dobrovic

Inšpiratívny Slovák sa prihlásil na bratislavský polmaratón s dĺžkou trate 21 km. Napriek tomu, že Mark k tréningu pristupoval nanajvýš poctivo a svedomito, po súťaži sa napokon podelil s veľmi smutnou správou.

Sen sa zmenil na peklo

,,Priatelia, mám to za sebou. Mal to byť môj prvý polmaratón 21 km – kondične výborne, to by som zvládol aj maratón, ale, žiaľ, v 14-tom kilometri som dostal kŕče do lýtka. Ešte som to nevzdal, rozchodil som to, ale v 16-tom kilometri som mal také šupy do lýtka, že som sa musel zveriť do rúk záchranárov a, žiaľ, aj keď mi chýbalo už len 5 km do cieľa, musel som odstúpiť. Jednoducho, nohy ma nepustili. Kŕče boli také obrovské, až som si myslel, že mi asi ochrnula noha, ” šokovala hviezda z Najväčšieho víťaza.

V závere príspevku ale Dobrovič všetkých ubezpečil, že nečakaný kolaps na maratóne pre neho koniec neznamená. Mnohí ľudia mu tak vyjadrili obrovský obdiv za úžasné výkony, odvahu i silu, akou sa nemôže pochváliť každý.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mark Dobrovic

Zdroj/Foto: Instagram/markdobrovic