Ako to už býva zvykom, keď si na tele nájdeme niečo malé a nevinne vyzerajúce, neprikladáme tomu veľkú dôležitosť. Marisa Strupp tak môže byť pre všetkých veľkou výstrahou – z jej mini hrbolčeka na prirodzení sa vykľulo niečo omnoho vážnejšie, než si myslela.

29-ročná Američanka si na vagíne našla malinký výrastok. Aj keď si myslela, že ide o zarastený chĺpok, pre istotu radšej zašla k lekárovi. Ten jej ku podivu povedal, že je všetko v poriadku, nakoľko koža v okolí nejavila žiadne nebezpečné signály. Marisa Strupp sa však predsa len rozhodla, že si nechá hrbolček odstrániť.

Kvôli časovej vyťaženosti sa napokon mladá žena dostavila na zákrok až o päť mesiacov neskôr, kedy zažila poriadny šok. Testy ukázali, že má rakovinu vulvy – veľmi zriedkavé ochorenie, postihujúce väčšinou ženy od 65 rokov vyššie. Následne tak Marisa podstúpila 3-hodinovú operáciu, počas ktorej jej rozširujúci sa nádor doktori odstránili.

Po zákroku čakala blondínku imunoterapia, sprevádzaná množstvom negatívnych účinkov. Marisa sa však napriek ťažkým a častokrát zaslzeným dňom snaží k životu pristupovať pozitívne. ,,Myslím na to, že som silnejšia ako tá choroba,“ vyjadrila sa pre The Sun.

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram/marisastrupp