Z posledného duelu vzišli ako porazení Mário a Bea, ktorí prijali pozvanie do Farmy Xtra s Martinom Šmahelom. V bonusovej relácii televízie Markíza sa nechtár z dediny rozhovoril o mladučkej súťažiacej Sáre. A že toho odhalil viac, než sme vôbec mohli na obrazovkách postrehnúť!

Mário medzi ostatnými farmármi vynikal vďaka svojim vlastnostiam, ako pravdovravnosť a otvorenosť. A veru, že sa nezaprel ani po vypadnutí, keď sa spoločne s Beau stali hosťami Farmy X-tra, kde svojím vyjadrením o Sáre moderátora Martiha Šmahela doslova šokoval.

Bea Mario Farma

,,Ona je taký typ, že potrebuje túliť sa a objímať sa a niekto si z nej hneď robí k***u, ale ja som sa s ňou aj olizoval a dúfam, že ju tam niekto pretiahne, lebo ona má rada s*x,” prekvapil farmársky veštec v rozhovore, kde spoločne s dedinčankou vyrozprávali celý príbeh bozku, ktorý sme na obrazovkách Markízy nezachytili.

Sára Adamčíková Farma

,,Bea šťala na latríne a Sára bola pri mne, prechádzala.. a tak sme sa objímali a prišlo to automaticky. A tak sme sa olizovali,” povedal otecko 7-ročnej dcérky, akoby sa nechumelilo, pričom pre tmavovlasú študentku na toalete to musel byť obrovský zážitok .

Okrem toho, že sa Mário priznal k tomu, že sa nechal uniesť situáciou a pobozkal Sáru, s kamoškou vyzradili ešte jeden detail, a to ohľadom orientácie rodáčky z Rabče. ,,Najviac bolo, keď jej povedal Mário: Sára, ty si bis*xuálka,” načala tému Bea, za čím čašník a krupiér uviedol, že si to fitnesska aj sama priznala.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, streamable.com, Instagram/farma.markiza