Každá žena občas sníva o tom, že sa raz naživo stretne so svojím televíznym idolom, a on sa do nej okamžite zahľadí. Predstavy o vytúženom princovi na bielom koni sa dokonale naplnili slovenskej Misske Bronislave Gregušovej, ktorá si nečakane získala srdce hlavného hrdinu obľúbenej telenovely Skrytá vášeň. Kubánsky herec Mario Cimarro sa dokonca podelil o radostné novinky.

Kučeravý fešák sa do povedomia širokej verejnosti dostal najmä ako jeden z obletovaných bratov v romantickom programe, aký sa u nás kedysi tešil obrovskej priazni. Seriálový Juan dokonca zavítal i na Slovensko, kde na neho zapôsobila niekdajšia finalistka súťaže krásy.

Mario Cimarro Bronislava Gregusova

Broňa a Mario tvoria pár už približne rok, no ich známosť sa oficiálne potvrdila len pred pár mesiacmi, keď dvojica nadobro odhodila zábrany a začala sa spolu ukazovať verejne. Silné puto medzi dvomi osobnosťami z odlišných svetov očividne graduje, keďže najnovší príspevok sympatického herca signalizuje blížiace sa svadobné plány.

,,Teraz, po dôkladnom hľadaní tej duše, nadišiel čas cestovať, rozprávať sa hľadiac si do očí, zastaviť sa, meditovať a oslavovať, čas zaviazať sa, predovšetkým, ak ona povie ÁNO,“ 48-ročný umelec vyzradil prostredníctvom sociálnej siete nové rozpoloženie medzi hrdličkami, jasne naznačujúce, že vzťah s o 20 rokov mladšou kráskou postúpil na vyšší level – párik žijúci v Paraguaji sa zrejme čoskoro dočká spečatenia lásky pred oltárom!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mario Cimarro priateľka

mario cimarro priatelka

Zdroj: Instagram/mariocimarro | Foto: Instagram/mariocimarro, bronigregus