Mario Cimarro má na Slovensku poriadny zástup fanúšičiek, ktorý sa ešte viac rozrástol po tom, ako kubánsky krásavec v lete uplynulého roku navštívil našu krajinu. Ak ste do zástupu jeho obdivovateliek doposiaľ nepatrili, verte, že po tom, ako zhliadnete Mariove obnažené fotky, všetko sa zmení!

Mario si srdcia slovenských dievčeniec získal najmä telenovelou Skrytá vášeň, v ktorej hral vášnivého Juana. A hoci už od prvej klapky ubehlo 16 rokov, na se*y hlavného hrdinu zrejme žiadna z diváčok nezabudla, čo sa potvrdilo aj pri jeho návšteve Dňa otvorených dverí v Markíze, kde ženy doslova šaleli.

Mario Cimarro

Avšak v tomto prípade to platí aj opačne – Mario sa niekoľkokrát vyjadril, že u nás máme tie najkrajšie dámy na svete. Niet preto divu, že si vraj jeho srdce získala práve Slovenka. Prednedávnom totiž médiá obletela informácia o tom, že by mal Cimarro tvoriť pár s finalistkou Miss Slovensko z roku 2015 Bronislavou Gregušovou.

Ak je tomu tak, očarujúca Broňka má doma fakt výstavný kus. Dôkazom sú najnovšie turistické zábery 47-ročného Maria – zahodil na nich tričko a vytasil svoje namakané telo, ktorému by ste rozhodne neodolali ani vy. Pripravte sa, budete slintať ako taký besný psík! :D

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mario Cimarro

Zdroj/Foto: Instagram/mariocimarro,bronigregus