Maria Cimarra si už navždy budeme spájať s kedysi mimoriadne populárnou telenovelou Skrytá vášeň, v ktorej si zahral pôvavbného lámača sŕdc Juana. Posledný rok sa však v našich končinách jeho meno opäť skloňuje pomerne často, za čo môže hercov vzťah s krásnou Slovenkou!

Kým pred rokom viseli vo vzduchu rôzne dohady o tom, prečo Mario trávi voľné chvíle v našej malebnej krajine, dnes je už všetko jasné. Srdce kubánskeho herca si totiž získala krásna Slovenka Bronislava Gregušová.

Mario Cimarro

Hoci spoločné fotografie telenovelového boha s finalistkou Miss Slovensko 2015 by ste na ich sociálnych sieťach hľadali márne, sem tam si zaľúbenci prostredníctvom internetu predsa len nejaký ten odkaz vymenia. Mario vo svojich vyznaniach dokonca neváha používať ani rodný jazyk jeho lásky!

,,Ľúbim ťa,“ napísal kučeravý Kubánec k fotografii, ktorú zverejnil v rámci svojich príbehov na Instagrame. Broňa, samozrejme, na seba s odpoveďou nenechala dlho čakať a z citov sa vyznala i ona. ,,I love you too,“ čo v preklade znamená ,,Aj ja ťa milujem.“ 27-ročnej plavovláske tak rozhodne môže závidieť nejedna Mariova fanúšička!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mariov odkaz v slovenčine pre Broňu
Mariov odkaz v slovenčine pre Broňu
Bronina reakcia

Zdroj/Foto: Instagram/mariocimarro,bronigregus, Twitter