To, o čom sa dlhé mesiace len pošepkávalo, je dnes už potvrdenou skutočnosťou. Znie to priam neuveriteľne, no srdce svetoznámeho idola Maria Cimarra sa podarilo uloviť slovenskej kráske. Bývalá finalistka Miss Bronislava Gregušová a hlavný hrdina telenovely Skrytá vášeň dokonca nedávno ako zamilovaný párik zažili verejnú premiéru.

Okolo románika kubánskeho herca s rodáčkou zo Slovenska sa hojne diskutovalo už dlhšiu dobu. Hoci klebety o možnom vzťahu boli čoraz rozšírenejšie, dvojica si súkromné záležitosti držala pod zámkom.

Mario Cimarro

Po niekoľkomesačnej známosti si ale hrdličky povedali, že nastal čas lásku odtajniť a to vo veľkom štýle. Počas účasti v zahraničnej relácii totiž Bronislava s Máriom úplne odhodili všetky zábrany a priamo pred zrakmi množstva divákov si vymieňali nežné pohladenia, vyznania i horúce bozky.

Mimoriadne sympatický párik si vyslúžil ovácie od publika, ktoré neskrývalo obrovské nadšenie z oficiálneho potvrdenia vzťahu priamo pred kamerami. Z kučeravého fešáka a jeho slovenskej priateľky po celú dobu sršala intenzívna láska i dojatie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

mario cimarro

Mario Cimarro a Bronislava Gregušová v relácii

 

Zdroj: Instagram/cimarrobr | Foto: Instagram/mariocimarro, bronigregus, streamable.com