Tak a je to tu! Kubánsky idol sa len pred rokom zahľadel do niekdajšej finalistky súťaže Miss Slovensko a dnes sa dvojica raduje z nádhernej novinky. Krásavec, ktorý prednedávnom avizoval posunutie vzťahu na vyššiu úroveň, sa teraz dokonca pochválil zábermi priamo z „miesta činu“.

Mario Cimarro a Bronislava Gregušová tvoria pár približne rok, no románik odtajnili len pár týždňov dozadu. V tej chvíli zrejme nikto nečakal, že hviezda svetoznámej telenovely Skrytá vášeň sa už obzerá po luxusnom zásnubnom šperku.

Mario Cimarro priateľka

Sympatický párik sa pred pár hodinami pochválil nezabudnuteľným okamihom, kedy v živote hrdličiek došlo k výnimočnému životnému míľniku. Kubánsky herec slovenskú krásku požiadal o ruku pri najväčšom systéme vodopádov na svete pomenovanom Iguazu, ktorý dokonale doladil nesmierne romantickú atmosféru veľkolepého zážitku.

Mario Cimarro a Bronislava Gregušová sa odteraz hrdia titulom „snúbenci“ a je nad slnko jasné, že dvojici už čoskoro zaznejú svadobné zvony. Famózne zábery priamo zo vzácnej udalosti v srdci jedného z najčarovnejších miest na planéte a tiež žiarivý prepychový prsteň si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

snubný prsteň

 

Zdroj: Instagram/mariocimarro | Foto: Instagram/mariocimarro, streamable.com