Usmievavá blondínka Marianna Ďurianová je už viac ako 10 rokov hrdou mamou jedinéhoo syna, ktorého má s podnikateľom Romanom Doležajom. Pozrite sa, aký je Romanko fešák!

Pôvabná moderátorka sa odjakživa o seba patrične stará a pri pohľade na dokonale upravenú Slovenku by jej málokto tipol 45 rokov. Mariana Ďurianová však najviac svojho voľného času venuje synovi, s ktorým často pridáva fotky i na Instagram. Fanúšikovia tak môžu sledovať, ako sa Romanko mení.

marianna durianova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Keď som mu povedala, že ho beriem na balet, nebol nadšený. Okrem Luskáčika, ktorý si už nepamätá, lebo mal vtedy asi dva roky, totiž žiaden iný nevidel. Preto som ho zobrala na Giselle do SND, lebo som si bola istá, že to je predstavenie, ktoré nesklame nikoho. A veru, boli sme unesení obaja. Nádherné. ,Lietajúci‘ tanečníci, famózna hudba a krásny príbeh. Odporúčam,” napísala populárna mamička k najnovším záberom. Na nich si nemožno nevšimnúť, ako Mariannin rozkošný synátor vyrástol, pričom za pozornosť určite stoja aj jeho dlhé vlasy!

marianna durianova

marianna durianova

 

Zdroj/Foto: Instagram/mariannadurianova