Multitalentovaný hudobník Marián Čekovský patrí medzi známe tváre, ktoré sa na obrazovkách vyskytujú takmer na dennom poriadku. Aktuálny porotca SuperStar je neustále pod žiarou reflektorov, no súkromie si dokáže strážiť parádne. Tentoraz sa mu podarilo utajiť ďalšie dieťa!

Uznávaný slovenský skladateľ kráčal životom s bývalou partnerkou Ľubicou Čiernou krásnych 17 rokov a z ich lásky vzišli dve dcérky Hannah a Sofia. Neskôr ho srdce zavialo k speváčke Nataše Džunkovej, s ktorou má syna Alexeja Mariana. Aktuálne v médiách koluje pikoška, že sa ich rodinka rozrástla o ďalšieho člena.

marián čekovský

Túto správu umelec potvrdil pre Šarm už pred niekoľkými mesiacmi, no na jeho žiadosť sa redakcia rozhodla horúcu informáciu utajiť. ,,Áno, mám štyri deti – dve dcéry a dvoch synov. Synček, ktorý sa nám narodil vlani, sa volá Nikolaj a je to krásne dieťatko,“ cituje stáleho hádača Inkognita spomínaný portál, podľa ktorého sa mal o ďalšom synovi Mariána prerieknuť Paľo Habera.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Obávaný kat mal uviesť, že je Čeky otcom 4 detí, čo komik potvrdil slovami: ,,Dve holčičky a dvoch klučinov.“ Dôvody, prečo sa nádhernou novinkou 44-ročný hudobník nepochválil, zatiaľ nie sú známe.

Zdroj: sarm.pluska.sk| Foto: Instagram/superstarcs/cekovskym