Speváčka Mariah Carey je známa svojským správaním a outfitmi, ktoré kladú dôraz na jej bujné poprsie. Fanúšikovia jej už niekoľkokrát naznačovali, že by bolo načase navštíviť posilňovňu, keďže jej váha je už dlhší čas o niečo vyššia. Odvážna diva sa rozhodla, že ich želanie splní, aj keď po svojom.

Väčšina z nás si pri návšteve posilňovne oblečie niečo komfortné, čo nám nebude brániť v pohybe. Americká speváčka Mariah Carey však patrí medzi výnimky. Blondínka sa totiž objavila vo fitness centre v čiernom body, ktoré malo výstrih snáď až do žalúdka. No to nie je všetko! Majiteľka jedného z najväčších hlasov sveta si navliekla sieťované pančuchy, mikinu, ktorá vlastne viac odkrývala ako zakrývala a čerešničkou na torte boli športové lodičky na opätkoch.

Mama dvojičiek sa svojím cvičením pochválila aj na sociálnej sieti. Reakcie na jej fotografie boli rôzne. ,,Ó môj Bože! Kráľovná nevkusu. Je hrozné, do čoho sa dokáže táto žena navliecť,“ napísal jeden z fanúšikov, ktorý musel len neveriacky krútiť hlavou. No našli sa aj obdivovatelia, ktorých pohľad na vyprsenú speváčku potešil. ,,Stretnúť ťa v posilňovni, nespustím z teba oči,“ pochválil speváčku nadšený komentátor.

Foto: Instagram, fullhdpictures.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Nikol S.
Redaktorka zameraná na šoubiznis s cieľom spracovať tie najhorúcejšie témy.