47-ročná americká speváčka má na svojom konte nejeden veľký hit, no ľudia oveľa radšej hodnotia jej postavu než spevácke výkony. Mariah Carey nadobudla vekom kyprejšie tvary, ktoré však nemá problém vystaviť na obdiv v rôznych priesvitných kostýmoch či obtiahnutých body. A to je v mnohých prípadoch práve kameňom úrazu! 

Blondínka je na scéne už takmer 30 rokov, počas ktorých sa zapísala ako veľmi vyzývavá žena s ohromným hlasom. Ako neraz priznala, udržať sa v tomto biznise je veľmi náročné, avšak popovej dive sa to darí a doposiaľ si získala po svete podporu miliónov fanúšikov. Nájdu sa však aj takí, ktorí radi kritizujú a namiesto speváckeho talentu sa venujú najmä jej oblej postave, ktorú speváčka rada odhaľuje. V poslednom období sa na internete objavili fotografie z vystúpení v Las Vegas, kde sa ľudia vyjadrujú na účet Mariah Carey skutočne hanlivo. Údajne je nevýrazná a na vystúpení sa príliš nesnaží, nehovoriac o jej ťažkopádnych pohyboch, s ktorými majú tanečníci problém, aby šou vôbec rozprúdili.

Speváčka sa pre magazín Page Six dokonca rozrozprávala a priznala šokujúcu informáciu, že nemá také sebavedomie, ako si mnohí myslia. Nuž, my Mariah fandíme a dovolíme si tvrdiť, že na svoj vek vyzerá aj tak skvele a nejaké to kilečko navyše sa pri jej talente určite stratí.

mariah carey

Mariah Carey a jedna z jej najpopulárnejších skladieb Hero

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.