Mária Čírová sa v prvej polovici tohto roka zaradila do zoznamu známych slovenských krások, ktoré verejnosť prekvapili radostnou správou o príchode nového člena rodiny. Podľa jej doterajších slov by sa malo bábätko vypýtať na svet začiatkom augusta, avšak najnovšia fotka, zverejnená na blondínkinom profile, by mohla naznačovať niečo iné.

,,Ooooch, teším sa s v vami! Gratulujem a prajem vám všetkým zdravie,” znie radostná gratulácia pri najnovšej instagramovej snímke Márie Čírovej, kde pózuje s manželom Marošom Kachútom a čerstvým novorodeniatkom v náručí. ,,Prvý moment po zhliadnutí fotky, že jeejda, už? Druhá sekunda… veď to mal byť chlapec, tak prečo ružová deka? A potom som si to rýchlo začala čítať,” napísala ďalšia dáma, ktorá sa rovnako ako mnoho iných speváčkiných obdivovateľov nechala zmiatnuť blondínkiným záberom, zhotoveným krátko po pôrode.

Aj takto to môže dopadnúť, keď ľudia nečítajú popisy… povedala si zrejme prominentná mamička, ktorú tretí pôrod stále ešte len čaká. Spomínaná snímka, ktorú Mária zverejnila na svojom profile, je totiž osem rokov stará a nachádza sa na nej dnes už veľká slečna Zoe.

,,Ak je šťastie len okamih, tak mi pozrite do tváre na tejto foto. 23-ročné dievča, ktoré sa stalo čerstvou, dvojnásobnou hrdou maminkou!!! Radosť, eufória, nadšenie, naplnená túžba, pocit, že váš život má zmysel. To sú tie pocity, s ktorými som odchádzala z pôrodnice a zabudla na bolesť, ktorá tomu predchádzala… Tak je to vymyslené, tak je to krásne… Byť ženou je úžasné!!!” stojí pri čarovnej momentke, na ktorej si známi rodičia vychutnávajú prvotné pocity šťastia z maličkej dcérky. Tie ich určite zaplavia aj o dva týždne, kedy je plánovaný hudobníčkin ďalší veľký deň.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/mariacirova