Slovenská speváčka Mária Čírová, ktorá sa v súčasnosti objavuje v šou Tvoja tvár znie povedome, vyrazila počas víkendového vysielania dych všetkým televíznym divákom. Jej prevedenie kultovej skladby z filmu ,,Sestra v akcií” bolo priam famózne.

Ak ste boli dodnes presvedčené, že Mária Čírová je iba krehká kvetinka, ktorá dokáže spievať nanajvýš falzetovým hlasom, zadržte. V televíznej šou Tvoja tvár znie povedome predvádza útla speváčka jeden výborný výkon za druhým a diváci sa nestíhajú čudovať, kde sa ten pevný hlas v dvojnásobnej mamičke vôbec berie. V uplynulej časti sa Mária predstavila ako oscarová herečka Whoopi Goldberg, ktorá stvárnila v muzikáli ,,Sestra v akcii” barovú speváčku a neskôr mníšku ,,Máriu Clarence” a.k.a. Deloris van Cartier. V šou odspievala kultovú skladbu ,,I Will Follow Him” a pri pohľade na umelkyňu ste jednoducho museli mať pocit, že sa dívate na hollywoodsky originál. Mária bola doslova prevtelená do jedinečnej Whoopi a jej podoba s jednou z najslávnejších herečiek všetkých čias bola priam neuveriteľná. O to viac nás teší fakt, že speváčka sa stala aj víťazkou tretieho kola šou Tvoja tvár znie povedome a svoju výhru venovala predčasne narodeným detičkám.

maria-2 maria-1

Foto: Facebook, YouTube | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)