Speváčka Mária Čírová spolu so svojím manželom Mariánom Kachútom a ich tromi detičkami predstavujú prototyp dokonalej rodinky. Z ich domácnosti sa šíri pozitívna energia aj k úplne cudzím ľuďom, nakoľko sa známa mamička na sociálnych sieťach delí s fanúšikmi o rôzne zaujímavé momenty zo života. Nedávno zverejnila video spôsobujúce zimomriavky.

Tri ratolesti známeho páru majú hudbu v krvi už odmalička. Veď by to bol hriech, keby nerozvíjali svoj veľký talent, ktorý zdedili po rodičoch. A hoci najmladší drobček Ruben má iba 8 mesiacov, aj jeho od narodenia zapája rodinka do spoločných hudobných aktivít.

Naposledy si Mária zanôtila krásnu skladbu Harfa, ktorú pôvodne nahrala na DVD Spievankovo 6. Avšak mladé speváčky v podobe svetlušiek tentokrát nahradila práve blondínkina dcérka Zoe. A aby bolo číslo dievčat dokonalé, ich anjelské hlasy sprevádzala hra na klavír v podaní školáčkinho staršieho bračeka Huga, pričom toho mladšieho drží rozkošné dievčatko po celý čas v náručí.

,,Dnes je medzinárodný deň šťastia, tak vám niečo posielame pre radosť,” napísala k hudobnému rodinnému videu hrdá trojnásobná mamina, ktorá svojou Harfou rozcíti nejednu dušu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/mariacirova