28. júl ostane v rodine speváčky Márie Čírovej a hudobníka Mariána Kachúta navždy jeden z najdôležitejších dátumov ich životov. V tento deň totiž náma dvojica so synčekom Hugom a dcérkou Zoe medzi seba privítali nového člena, chlapčeka Rubena, ktorého už veselo kočíkujú. Pozrite sa v čom!

Máriu Čírovú ľudia milujú nielen pre jej jedinečný hudobný talent a anjelský hlas, ale aj obrovskú skromnosť a jednoduchosť v tom najpozitívnejšom zmysle slova. Na to, aby atraktívna blondínka verejnosť zaujala, totiž nepotrebuje pútať pozornosť rôznymi výstrelkami.

V rovnakom duchu zrejme 31-ročná trojnásobná mamička vyberala aj tátoša pre svoj najmenší pokladík, synčeka Rubena, ktorý prišiel na svet len koncom júla. Jej voľba padla na nenápadný sivý model značky JOOLZ v približnej hodnote 1000 eur, ktorý by ste zrejme na prechádzke ulicami prehliadli.

Váš zrak by však rozhodne upútala veselá rodinka, bijúca sa o to, v koho rukách skončí Ruben v kočíku. ,,Myslíte si, že som si pokočíkovala? Ale zase my s Mariánom sme si mohli chodiť pekne za ručičky ako frajeriiii!!! Waaaa,” Mária s vtipom okomentovala momentku z ich spoločnej prechádzky, na ktorej vyzerá jej päťčlenná família skutočne dokonale.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/mariacirova