Každé dievča túži po tom, že si raz oblečie snehobiele šaty, v ktorých bude ako princezná a všetky oči sa budú upierať výhradne na ňu. Mária Čírová, jedna z najsympatickejších umelkýň Slovenska, si svoj sen splnila a so svojimi poslednými najintímnejšími desiatimi minútami ,,slobodnej” ženy sa podelila aj so svojimi fanúšikmi.

K emotívnej čiernobielej fotografii, ktorú Mária zdieľala na svojom Instagrame, pridala okúzľujúca speváčka aj výstižný popis: ,,To je presne tá chvíľa, kedy vzniká ten SEN… “Aj ja raz budem mať takéto šaty..,” uvádza dnes už pani Kachútová, ktorá si posledné chvíle pred svadbou užívala v spoločnosti svojej rozkošnej dcérky Zoe.

Krásna fotka Márie Čírovej s dcérkou Zoe

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)