Koncom júla sa rodinka obľúbenej speváčky Márie Čírovej a jej manžela, hudobníka Mariána Kachúta rozrástla o nového člena. Až po uplynutí tretieho mesiaca sa však trojnásobná mamička rozhodla, že je čas, aby Rubena konečne ukázala v plnej kráse. 

U slovenských celebrít sa stalo akosi zvykom, že fanúšikom na sociálnych sieťach ukazujú svoje detičky len z takých uhlov, aby im nebolo vidno do tváre. Po narodení tretieho dieťatka Márie Čírovej sa zdalo, že sa rovnakým smerom bude uberať i ona, a to napriek tomu, že dve staršie ratolesti jej sledovatelia dôverne poznajú.

Po troch mesiacoch od narodenia synčeka Rubena nastal zlom! ,,Ahoooj, všetci, ja mám dnes 3 mesiace. Maminka a tatinko sa tešia, že krásne priberám, viem už udržať hlavičku dosť vysoko a tiež povedať „aguuu“. Hugo a Zoe mi hovoria baby šéf. Neviem, čo to znamená, ale je to zábavné. Dnes to vyzerá na parádny deň! Juchuu!“ stojí pri fotografii, ktorou úspešná speváčka a inšpiratívna mamina odhalila svetu, aké má doma nádherné zlatíčko. Čo poviete, podobá sa na ňu? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto. Instagram/mariacirova