Mária Čírová spolu s manželom Marošom Kachútom prežívajú po tretikrát  jeden z najkrajších okamihov života rodičov. Po synčekovi Hugovi a jeho mladšej sestre Zoe si domov priniesli ďalšiu ratolesť – Rubena, ktorý známy pár prekvapil o niečo skorším príchodom na svet na súkromnej klinike v Bratislave. Odtiaľ si už bábätko aj mamičku odniesol otecko domov. A ako znejú prvé slová obľúbenej speváčky a hudobníka o ich novom prírastku?

Nakoľko mala Mária Čírová pred Rubenom za sebou dva pôrody, pred pár dňami veľmi dobre vedela, že sa bábätko pýta na svet. ,,My sme si s Máriou mysleli, že to bude štvrtého augusta, aspoň tak nám bolo povedané. Ale v pondelok začala cítiť, neviem, či to boli kontrakcie, alebo len také príznaky, že možno by sa už oplatilo ísť do nemocnice,” prezradil pre Nový Čas v deň pôrodu hrdý otecko Maroš Kachút, ktorý manželku prekvapil krásnym prsteňom s iniciálmi ich troch detí.

V sobotu na obed si Maroš konečne odviezol domov nielen manželku, ale aj nový prírastok do rodinky. Pred nemocnicou sa tak trojnásobná mamička široko usmievala. ,,Už sme sa nevedeli dočkať, keď si po nás tatinko príde a budeme môcť ísť spoločne domov. Na Rubenka sa teší celá naša veľká rodina a jeho súrodenci sú šťastím celí bez seba,” povedala nadšene kráska z Trnavy.

Avšak výchova troch detí nie je med lízať. Ako sa na to všetko pozerá Mária? ,,Začína sa nám nová etapa nášho života, budeme si na seba zvykať, sama som zvedavá, ako budem všetko zvládať s tromi deťmi, ale verím, že sa dáme krásne všetci dokopy. O veľkej rodine som odjakživa snívala, som naplnená tou najväčšou láskou, aká sa vôbec dá zažiť. Ďakujem Bohu za zdravie nášho syna aj svoje, teším sa, že je všetko v poriadku, cítim sa výborne,” uviedla pre Nový Čas, kde následne poďakovala celému tímu súkromnej pôrodnice. „Pôrod bol pre nás nezabudnuteľný, neopakovateľný zážitok.“

Zábery Márie a Maroša spred nemocnice si môžete pozrieť — TU —

Mária Čírová porodila

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/mariacirova