Mária Čírová je na výslní už neuveriteľných 11 rokov, počas ktorých stihla vydať nielen množstvo skvelých hitov, ale si aj založiť rodinku. Krásna speváčka je totiž maminou 9-ročného Huga a 6-ročnej Zoe, ktorá jej akoby z oka vypadla!

Mária Čírová, ktorá prerazila v roku 2008 vďaka súťaži Coca-Cola PopStar, sa dnes považuje za skvelú speváčku, hudobníčku, avšak aj moderátorku, keďže má aktuálne spolu so svojou českou kolegyňou Terezou Kerndlovou pod palcom tretiu sériu speváckej šou The Voice Československo.

30-ročná Trnavčanka je ale predovšetkým maminou, pričom rodinku si s manželom Marošom Kachútom založila na súčasnú dobu pomerne skoro. V 21 rokoch totiž prišiel na svet Hugo a o tri roky nato Zoe. A práve svojou princeznou sa Mária pochválila aj na Instagrame – z jej malého dievčatka sa už čoskoro stane školáčka!

,,Pozerám sa na moje dievčatko a nemôžem uveriť, že už aj ona bude od septembra veľkou školáčkou,” napísala dojatá Majka k záberu nádhernej a vysmiatej slečny s dvomi copíkmi, ktorá akoby svojej mamine z oka vypadla. Obrovskú podobu medzi dievčatami badať najmä v porovnaní so speváčkinou snímkou z roku 1988, kde vyzerá ako čistá Zoe! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/mariacirova