V týchto dňoch speváčka Mária Čírová aj naďalej valcuje slovenské rádiá s jedinečnou skladbou Unikát, ktorou si získala veľké množstvo fanúšikov. Popri prípravách na šou ,,Tvoja tvár znie povedome 2″ si však Mária našla čas aj na vydanie nového singla, ktorý naspievala s neapolským spevákom Gianlucom Capozzim. Výberom však prekvapila všetkých svojich fanúšikov, pretože si nevybrala svoj materinský jazyk, ale taliančinu!

Mária Čírová v súčasnosti patrí medzi najpopulárnejších slovenských interpretov, no netradičným duetom, ktorý naspievala s neapolským spevákom Gianlucom Capozzim, prekvapila všetkých svojich fanúšikov. Nenaspievala ho totiž v materinskom jazyku, ale voľba padla na taliančinu! Mária sa jej totiž aktívne venuje a svoje dovolenky trávi predovšetkým v Taliansku. Skladba ,,Avrai” je jej druhou verziou pôvodnej skladby ,,Chýbaš”. Ide o veľmi emotívny singel a musíme uznať, že nová verzia so sympatický Talianom je skutočne nádherná. Ako sa vyjadril aj samotný spevák, Mária nemá s taliančinou akýkoľvek problém a v prízvuku takmer nepočuť, že je Slovenka. Určite odporúčame vypočuť!

Foto: Instagram | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.