Mária Čírová nedisponuje len obrovským umeleckým talentom, ale aj hromadou pozitívnej energie a veľkým srdcom, ktorým denne inšpiruje mnoho ľudí. Najnovšie sa rozhodla, že sa upršané pondelkové ráno prihovorí sledovateľom a spríjemní im tak nielen nepekný čas, ale aj pohľad na život.

Na Instagrame sleduje známu mamičku a speváčku Máriu Čírovú takmer 170 000 ľudí, ktorým sa prihovára na dennej báze. Všetky jej príspevky sú inšpirujúce a v ťažkých chvíľach posúvajú vpred nie jednu ženu. Niekedy blondínkiných fanúšikov posilní jednoduchá snímka z jej rodinného života, inokedy pár viet, mierených priamo do duše.

V posledných slovách, ktoré speváčka venovala sledovateľom, sa snaží svoju osvetu rozšíriť. Všetci totiž môžeme druhým napomôcť posúvať sa v živote ďalej, a tak konať dobro. ,,Povedz ľuďom, že sú oveľa silnejšie bytosti, ako si práve v tejto chvíli o sebe myslia, že sú. Povedz im, že nie ty, ale oni sú strojcami svojho šťastia. Ty si len vykonávateľom svojho poslania rovnako, ako sú oni svojho,“ uvádza plavovláska na začiatok.

,,Povedz ľuďom, nech sú trpezlivejší. Tam, kde sa teraz nachádzajú, a to, čo práve prežívajú, sa deje preto, aby dozreli v človeka, akým sa majú stať. Môžu sa mať lepšie, ale musia sa o to pričiniť sami. Nech premenia svoju prácu v majstrovstvo. Ich život je bohatstvo, ktoré môžu zveľadiť svojimi rukami. Povedz im, nech žijú život v súlade so sebou samým. Žiť len tu a pre seba znamená umierať zaživa. Ak sa budú úprimne snažiť, celý vesmír sa spojí, aby im umožnil žiť taký život, po akom vždy túžili,“ inšpiruje svojich followerov mamička troch detí, ktorá vždy žiari šťastím.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/mariacirova