Mesiac jún odštartoval v relácii Teleráno v znamení Medzinárodného dňa detí. Aj tentokrát štúdio rozvoniavalo rôznymi dobrotami, avšak nepripravoval ich žiadny profesionálny kuchár, ale speváčka Mária Čírová so svojím perfektným tímom. Fanúšikovia na Instagrame sa dokonca dozvedeli pikošku zo zákulisia!

O Márii Čírovej je známe, že ak by sa neživila ako speváčka, určite by sa so svojimi kulinárskymi schopnosťami uplatnila v gastronómii, či už ako kuchárka alebo cukrárka. Počas stredajšieho Telerána ponúkla šikovná kráska divákom niekoľko inšpirácií na detské párty, pri ktorých príprave jej pomáhali syn Hugo a dcéra Zoe.

Rodená gazdinka plánovala robiť v televízii niekoľko pokrmov – pizzu, pizza štangle, tortu, mini sendviče či ovocné špízy, pričom na ich prípravu mala mať dve hodiny. Počas vysielania ale Mária naraziila na veľký problém, ktorý vôbec nečakala. ,,A zrazu som zistila, že nemôžem cesto robiť, ani krém do torty, lebo mixovať a robiť hluk v štúdiu sa môže iba cez prestávku,“ odhalila zákulisie kuchárskeho kútika markizáckej rannej šou.

,,Až na konci prenosu som sa dozvedela, že mnoho kuchárov si prinesie už hotové veci v taške a vytiahne na stôl hotové. Jaaaaj, budem vedieť nabudúce,“ pobavila sa Majka, na ktorej dobrotách si s radosťou pochutnal celý štáb, kým ľuďom pri obrazovkách mohli tiecť iba slinky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mária Čírová v Teleráne

 

Zdroj/Foto: Instagram/mariacirova