Pamätáte si ešte na mladé skromné dievča, ktoré spievalo spoza klavíra jemnú skladbu plnú citu s názvom Búrka? Mária Čírová zahodila všetok ostych a počas uplynulého víkendu sa v šou Tvoja tvár znie povedome premenila na jednu z najpopulárnejších speváčok súčasnosti, na samotnú Aliciu Keys.

Útla speváčka Mária Čírová predviedla počas uplynulej nedele všetkým divákom TV Markíza svoj skrytý potenciál a úžasnú farbu hlasu. Ak ste boli dodnes presvedčené, že speváčka dokáže vytiahnuť vyššie tóny len falzetom, prípadne vôbec, to ste ju ešte nepočuli zaspievať úžasnú Aliciu Keys! Z jej bohatej čiernej hrivy, krátkych šiat a výborného hlasového prejavu nám doslova padla sánka a už teraz sa nemôžeme dočkať, ako v budúcom kole zaspieva Whoopi Goldberg a predpokladáme, že skladbu z filmu Sestra v akcií. Tiež sa vám Mária páčila tak ako nám? :)

Foto: Facebook | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)