Speváčka Mária Čírová nepatrí medzi známe osobnosti, trpiace rôznymi celebritnými maniermi. Práve naopak, trojnásobná mamina dojíma bezprostredným správaním, úprimnými emóciami a láskou k tradičným hodnotám, čo dokázala aj pri krstinách svojho najmladšieho synčeka Rubena.

Emotívny návrat domov s najmilovanejšími osobami v živote – presne takto by sa dala opísať nedávna udalosť, konajúca sa v malebnej dedinke pri Trnave s názvom Dolné Lovčice. Práve tam vyrástla jedna z najúspešnejších interpretiek súčasnosti, speváčka Mária Čírová.

Mária čírová

Miestny kostolík sa stal svedkom ceremónie, kedy kresťanský svet privítal dvojmesačného chlapčeka medzi „božie ovečky“. ,,Kostol, v ktorom som spievala svoje prvé sóla ako štvorročná a potom už ako staršia sa modlila a snívala o svojom budúcom dobrom manželovi a deťoch. S mojim tretím dieťatkom, ktoré našu rodinu urobilo kompletnou, som sa prišla poďakovať,“ 31-ročná mamina neskrývala hlboké dojatie i pokoru.

Krstiny sa niesli v tradičnom duchu, kedy sa väčšina členov famílie odela do bielej, symbolizujúcej čistotu a nevinnosť, pričom do rovnakej farby boli zahalené i stoly na hostine. Obľúbená hudobníčka sa o kúzelné momenty zo slávnostného aktu podelila aj so širokou verejnosťou – zo záberov priam sála láska, spolupatričnosť a vášeň pre zaužívané zvyklosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj|Foto: Instagram/Mariacirova