Neskutočné množstvo speváckych vystúpení, tancov, kostýmov, masiek, driny, potu, sĺz či standing ovation sú už minulosťou. Včera sme sa rozlúčili s druhou sériou jednej z najobľúbenejších televíznych šou vôbec “Tvoja tvár znie povedome”. Jej víťazkou sa stala speváčka Mária Čírová, ktorá v poslednom kole vytrela všetkým zrak ukrajinskou Ruslanou!

Krásna plavovláska v šou “Tvoja tvár znie povedome” dokázala, že jej právom patrí titulovanie talentovanej speváčky. Avšak Mária Čírová v každom kole bojovala z plných síl nielen po speváckej stránke, ale aj tanečnej či hereckej. V tom poslednom moderátorovi Pycovi prezradila, že siahla po interpretke, ktorou by mohla divákov prekvapiť a vzala ju ako svoju výzvu. Následne sme sa mohli presvedčiť, že jej voľba bola správna, Mária sa totiž predviedla v role poriadnej divošky. Jemný hlások zamenila za nádherný plný hlas a svetlé vlasy za poriadne hustú tmavú hrivu. Svojou energickou šou odrovnala nielen všetkých členov poroty, ale aj publikum, ktorí jej spoločne po odspievaní a odtancovaní hitu “WIld Dances” od ukrajinskej speváčky Ruslany venovali obrovský potlesk a zaslúžené standing ovation.

Nakoniec sa ale ukázalo, že Mária Čírová týmto vystúpením víťazne zaklikncovala svoje pôsobenie v druhej sérii šou “Tvoja tvár znie povedome” a rozlúčila sa s ňou ako jeho hrdá šampiónka. „Veľmi sa teším, že som mohla byť súčasťou šou “Tvoja tvár znie povedome”. Musím sa priznať, že do tejto šou som vstupovala tak, že som ju nevnímala ako súťaž. Užívala som si každú jednu epizódu, každé jedno kolo, každú jednu premenu. Bolo to niečo neuveriteľné, niečo, čo už nikdy v živote nezažijem a nezažijeme,“ vyjadrila sa Mária bezprostredne po vyhlásení výsledkov.

Na druhom mieste sa umiestnil spevák Martin Harich, tretiu priečku obsadil herec Sveťo Malachovský a zemiaková mediala skončila v rukách moderátorky Lenky Vavrenčíkovej.

Vystúpenia Márie Čírovej v šou Tvoja tvár znie povedome:

  1. epizóda: Pharell Williams: Happy
  2. epizóda: Alicia Keys: No One
  3. epizóda: Whoopi Goldberg: I will Follow Him
  4. epizóda: Pavol Hammel: Učiteľka tanca
  5. epizóda: Lady Gaga: Born This Way
  6. epizóda: Rihanna: We Found Love
  7. epizóda: Michael Jackson (Jackson5): Rockin Robin
  8. epizóda: Amy Winehouse: You Know I´m no Good
  9. epizóda: Elza (Frozen): Let It Go
  10. epizóda: Ruslana: Wild Dances

 

RUSLANAAAAAA!!!!!!!

A post shared by 🔹🔸🔹🔸MÁRIA K ČÍROVÁ🔸🔹🔸🔹 (@mariacirova) on

 

@hartin_marich 💯✨ #najlepšiapartia

A post shared by 🔹🔸🔹🔸MÁRIA K ČÍROVÁ🔸🔹🔸🔹 (@mariacirova) on

 

 

Foto: Instagram, SOUL FOR SHOW