Každej mamičke pobyt na čerstvom vzduchu prospieva a najmä, ak je spojený s pokojným oddychom v spoločnosti rodiny. Ľahká turistika sa môže ukázať ako skvelý relax, ktorý dokáže žene pred pôrodom poskytnúť zaslúžený čas bez plienok, plaču a starostlivosti o malý uzlík radosti, čo ju v budúcnosti zaneprázdni natoľko, že sa do prírody nepozrie ešte dlhú dobu. Mária Čírová sa na výlet vybrala taktiež. 

Podľa termínu pôrodu by sa mala obľúbená speváčka spolu s manželom tešiť už o tri týždne zo svojho tretieho dieťatka, ktorým bude v poradí druhý syn. ,,Po mojich malých cestovateľských skúsenostiach z rôznych kútov sveta, môžem povedať, že som šťastná, v akej krásnej krajine žijem,” píše Mária Čírová na svojom instagramovom profile, kde taktiež pridala fotografiu, na ktorej sa slní pod nádhernou slovenskou pamiatkou.

mária čírová tehotna

Možno si na Slovensku nedokážeme zaplávať v slanom mori alebo sa z okna nedívame na majestátnu Eiffelovu vežu, no naša malá krajinka je plná rôznorodých prírodných krás. ,,Ja milujem tie naše lúky, hory, lesy, hrady, cestičky a tieto posledné týždne, ktoré mám ako dva v jednom, ma výlety lákajú ešte viac,” hovorí sympatická plavovláska.

No a ako sa cíti jedna z najsledovanejších tehuliek česklo-slovenského šoubiznisu po výstupe za slovenskou pamiatkou? ,,Je to vtipné, lebo idem do kopca tempom 2-ročného dieťaťa, ale ten pocit, keď som už hore, je na nezaplatenie. Cítim sa ako horolezec, ktorý práve zdolal svoj vysnívaný vrchol! Vlastne ešte ma čaká cesta dole, ale to už bude dúfam jednoduchšie,” dodáva na záver Mária, ktorá sa so svojou príjemnou a ľahkou turistikou skvelo popasovala aj vo vysokom štádiu tehotenstva.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/mariacirova