Mária Bartalos sa nedávno pochválila záberom, kde ju môžeme vidieť na tréningu počas pokročilého štádia tehotenstva. Fotografia, kde “lieta”, však vyvolala ostré ohlasy zo strany fanúšikov, a tak sa na danú tému rozhodla zareagovať i samotná herečka!

Po tom, ako Mária Bartalos zverejnila záber z cvičenia, kde ju vo vzduchu drží manžel Adrián, zareagovalo množstvo jej fanúšikov s poriadnymi obavami. Podľa nich by sa daná zdvíhačka dala v ôsmom mesiaci tehotenstva považovať za príliš rizikovú, čo následne vyvolalo ostrú diskusiu aj v médiách.

K celej situácii sa najnovšie rozhodla prehovoriť aj samotná Mary, ktorá to viac nevydržala a s poriadnou dávkou irónie povedala, čo si o týchto varovaniach myslí. „Som naozaj rada, že žijem v krajine, kde sú tehotné ženy odsudzované za svoju aktivitu v tehotenstve a za to, že sa cítia dobre a chcú sa hýbať,” ohradila sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Maria Bartalos

A čo si o tejto téme myslíte vy? Je skutočne nebezpečné riskovať v tehotenstve podobné tanečné kreácie aj pod dohľadom skúsených osôb alebo je podľa vás pohyb dobrou prevenciou pre dieťatko i budúcu mamičku? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

Reakcia Márie Bartalos

Foto: Instagram/Maria.Bartalos, YouTube