Obľúbená divadelná a televízna herečka Mária Bartalos svojou prirodzenou krásou a rodinným životom ide príkladom mnohým fanúšikom. Tým sa ale najnovšie otvorila a odhalila, čo by na sebe chcela zmeniť. 

Šťastná mamička takmer dvojročného Neola sa so sledovateľmi rozhodla porozprávať o veciach, ktoré ľuďom prekážajú na ostatných, no sami ich robia. Čo o sebe priznala?

,,Vedome sa snažím pracovať na svojich chybách, pozorovať ich a odstrániť, niektoré zmizli. Jeden veľký (určite nie len jeden, ale tento je najzávažnejší) neduh zatiaľ stále pretrváva. Nemám rada, keď mi niekto nevie odpísať. No a tento problém mám aj ja. Aj keď musím povedať, že sa lepším, naozaj. Snažím sa neodkladať povinnosti na ďalší a ďalší deň, ale riešiť za horúca (nie vždy to ide, ale snažím sa),” Mária s pokrastináciou bojuje už od útleho veku.

,,Na ZŠ som bola taká, že som si školské povinnosti nechávala až na posledný možný čas, v nedeľu večer, lebo sa mi nechcelo ukracovať si z piatka. Časom som sa ale naučila, že je lepšie si úlohy spraviť čím skôr (najlepšie ešte v piatok v škole cez prestávky) a potom mám pokoj a svedomie čisté, že som všetko potrebné splnila,” vysvetlila talentovaná manželka tanečníka Andriána Bartalosa. A práve z minulosti si chce zobrať príklad.

,,Teraz si to musím pripomínať a vrátiť sa k tejto svedomitosti v odpisovaní, lebo viem, ako ma hnevá a mrzí, keď niekto ignoruje moje správy. Starý dobrý citát – Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe, je viac než správny,” dodala na záver pôvabná Slovenka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/maria.bartalos