Herečka Mária Bartalos nepatrí úplne do klubu konvenčných mamičiek, keďže sa jej niektorými výchovnými ťahmi občas podarí celkom slušne rozvíriť hladinu. Po nedávnom “fiasku” s kŕmením bábätka tyčinkami však prišiel na rad omnoho radostnejší príspevok – niekdajšia hviezda seriálu Oteckovia konečne odhalila tvár milovaného drobca.

Verní priaznivci 25-ročnej Mary Bartalos na tento okamih čakali neuveriteľných sedem mesiacov, keďže známa ryšavka sa rozhodla kráčať cestou viacerých mám z nášho šoubiznisu, a teda krehké bábätko pred zrakmi verejnosti spočiatku úzkostlivo chránila.

Maria Bartalos Noel

To však neznamená, že by sme dieťatko nikdy predtým nevideli. Práve naopak, Mary sa pravidelne delí o nádherné rodinné zábery, avšak fotografie na jej profile niesli doposiaľ jednu spoločnú črtu – tvárička batoľaťa ostávala vždy neodhalená.

Maria bartalos manžel syn

Herečka ale nedávno usúdila, že nastal ten správny čas, aby mohli ľudia jej prvorodenú ratolesť postupne spoznávať. Roztomilá dvojica si spoločne zapózovala vo vychytenom pohybovom štúdiu, kde prominentná mamina spolu s manželom Adriánom a ich synčekom Noelom trávi väčšinu času.

,,Krásny chlapček, konečne ho môžeme vidieť,” nadchla sa jedna z fanúšičiek. ,,Jéj zlatý, je úplne po tebe,” polichotila jej ďalšia. Hoci má rozkošný anjelik jedno oko prekryté mobilným telefónom, už teraz môžeme jasne uzrieť, že z neho rastie naozaj podarený junáčik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mary Bartalos dieta Maria Bartalos syn

Zdroj|Foto: Instagram/maria.bartalos