Slovenská herečka Mária Bartalos sa konečne pochválila synčekom v plnej kráse. Fanúšikov na sociálnej sieti však zarazil nečakaný detail v danom príspevku, a tak dali svoj hnev okamžite najavo.

Mary Bartalos sa spolu s manželom Adriánom tešia už pár dní z nového prírastku do rodiny. Po tom, čo známu herečku prepustili z nemocnice, sa dvojica pochválila prvými zábermi s malým bábätkom, avšak jeho tváričku neukázali. Až doteraz.

Manželia Bartalosovci sa totiž spolu so svojím synčekom objavili na zábere zo zdravotnej poisťovne, kde môžeme vidieť hrdého otecka v náručí s malým Noelom. „Vitaj medzi nami, Noel. Nech ti je sveta žiť,” znejú slolá danej spoločnosti, ktoré vyvolali poriadny rozruch.

Ľudí totiž pobúrilo práve meno Noel, ktoré sa podľa nich zďaleka nepribližuje “slovenskej náture”. „Bože, tie mená, už sa ani necítim, že žijem na Slovensku,” ohradila sa jedna z komentujúcich, čo okamžite vyvolalo diskusiu. A čo si myslíte vy? Je používanie zahraničných mien “tabu” alebo je to rozhodnutie rodičov, ktoré by sa malo akceptovať?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook/Dôvera zdravotná poisťovňa, YouTube, Instagram