Mária Bartalos sa pred dvomi týždňami stala po prvýkrát mamičkou. Slovenská herečka sa od toho času stiahla do úzadia a tieto chvíle trávi najmä so svojou mladou rodinkou, s ktorou sa najnovšie vybrala na prvý spoločný výlet na Oravu.

Slovenská herečka Mary Bartalos si užíva prvé týždne so svojím bábätkom. Po tom, čo ju pár dní od pôrodu prepustili z nemocnice, zverejnila i prvé zábery malého Noela, avšak jeho tváričku (ako väčšina mamičiek) doteraz na sociálnej sieti radšej neukázala.

Známa brunetka sa spolu s manželom Adriánom rozhodla vycestovať na prvý spoločný výlet a po dlhých mesiacich si tak dopriať aspoň chvíľku oddychu od rodičovských povinností. Ich kroky viedli rovno na Oravu, kde dvojica trávila čas aj krátko pred samotným pôrodom.

Z daného pobytu si verejne známy párik neodpustil milý záber pre fanúšikov, kde môžeme vidieť Máriu počas hotelových raňajok po boku jej spinkajúceho synčeka. Musíme uznať, že to Mary pri kočíku poriadne pristane a napriek očividnej únave v tvári doslova žiari! Čo poviete?

Mary Bartalos

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Adrian.Bartalos, Maria.Bartalos