Mária Bartalos len pred pár dňami priviedla na svet svoje prvé bábätko. Po zverejnení jej fotografie krátko po pôrode sa však známa herečka stala terčom nechutnej kritiky zo strany žien. Úf, toto snáď nemyslia vážne!

Slovenská herečka má za sebou náročné obdobie. Po deviatich mesiacoch, kedy ju trápili aj tehotenské nevoľnosti, sa však konečne dočkala a aktuálne dni trávi po boku novorodeného synčeka Noela a manžela Adriána.

Bartalos tieto momenty zaznamenala na pár milých záberoch, kde ju môžeme vidieť po dlhšom čase bez bruška. Tieto fotky však nezostali bez odozvy a našli sa ženy, ktoré si neodpustili nechutnú kritiku jej výzoru.

Vyzerá hrozne,” napísala jedna z komentujúcich. „Otrasná,” znie ďalšia z reakcií, na čo sa však mnohé mamičky neudržali a dané názory zmiatli pod koberec s poriadnym znechutením.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vám by sa ako páčilo, keby vám každý po pôrode hovoril, aká ste škaredá, otrasná a hnusná? Každá žena je po pôrode krásna,” uzemnila ich naša čitateľka, s ktorou môžeme len a len súhlasiť!

Mária Bartalos pár dní po pôrode

Foto: Facebook, Instagram/Maria.Bartalos, YouTube