Finalisti SuperStar majú za sebu prvé finálové kolo, v ktorom predviedli exceletné výkony viacerí speváci. K lepším vystúpeniam sa radí i to od Elizabeth Kopeckej, i keď slová porotcu Leoša Mareša neboli na kráskinu adresu príliš lichotivé.

Elizabeth v nedeľnom live prenose odspievala na pódiu jeden z najväčších hitov speváčky Pink Try. Následne sa na brunetku od porotcov začali sypať samé chvály, pričom Paľo Habera ju a Adama Pavlovčina označil za najväčších favoritov na titul SuperStar. Po úžasných hodnoteniach však prišla studená sprcha.

,,Ja sa priznám, Elizabeth, ako by som to povedal… Úplne nie si moja favoritka. Vždy, keď prídeš a príde tvoja doba, tvoj čas pred výkonom, tak sa neteším, neviem prečo. Akoby medzi nami nefungovala chémia v zmysle fanúšik hviezda,“ uviedol bez servítky Leoš Mareš. Potom ale priznal, že ho talentovaná Češka vždy prekvapí a po jej vystúpení si musí povedať, že je skvelá.

Leošove slová 27-ročnú študentku z Prahy na duši asi veľmi nezahriali, napriek tomu sa snažila zachovať si na tvári úsmev. ,,Ja som rada, že sa mu to nakoniec páčilo. Dúfam, že sa prebojujem do jeho srdca ako speváčka. A dúfam, že sa mu to bude páčiť nabudúce už od začiatku a vlastne sa bude tešiť na to vystúpenie,“ na Marešove slová reagovala Elizabeth v rozhovore pre web TV Markíza.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Elizabeth Kopecká – Try

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial, YouTube