Minulý týždeň jeden z porotcov speváckej šou SuperStar prekvapil nádhernou novinkou. Moderátor Leoš Mareš v živom vysielaní rannej šou rádia Evropa 2 oznámil, že sa už čoskoro stane trojnásobným otcom. Teraz sa fanúšikom pochválil svojou se*y tehotnou manželkou.

Leoš Mareš je viac ako tri roky ženatý so stylistkou a influencerkou Monikou. Od ich svadby fanúšikov zaujímalo jediné, prečo zatiaľ nemajú bábätko, respektíve, či ho plánujú. Napriek tomu, že ide o citlivú tému, manželia sa k nej vyjadrili ešte minulý rok. ,,My by sme radi, ale niekedy musíte mať aj trochu šťastia,“ uviedol smutne Leoš počas jedného z instagramových live streamov so svojou polovičkou.

Na prominentný pár sa napokon usmialo šťastie – v marci by sa malo známemu moderátorovi a jeho druhej manželke narodiť prvé spoločné bábätko. Atraktívna brunetka sa tak teraz nachádza v štvrtom mesiaci, kedy sa jej už spod šiat jasne rysuje tehotenské bruško.

Monika však stále vyzerá poriadne se*y, čoho si je Leoš určite veľmi dobre vedomý. Svojou príťažlivou tehuľkou v obtiahnutých mini šatočkách, ktoré dopĺňajú sandálky na ihličkách, sa preto neváhal pochváliť aj na sociálnej sieti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/leosmares