Sympatický herec Marek Fašiang si užíva obrovskú slávu, a to najmä vďaka účinkovaniu v pestrom rodinnom seriáli Oteckovia. Slobodný tatušo je ale v súkromnom živote šťastne zadaným mužom, inklinujúcim k prírode a cestovaniu. Počas nedávneho výletu sa dokonca odhodlal na niečo, čo by množstvo ľudí absolvovať nedokázalo.

Marek vo veselom markizáckom programe stvárňuje veterinára Tomáša, ktorý v uplynulom období prešiel výraznou premenou osobnosti. Kým v minulosti vyznával tradičné rodinné hodnoty, dnes ho na obrazovkách vidíme poriadne vystrájať.

oteckovia

Mimo kamier je však fešný umelec a podnikateľ verným spoločníkom krásnej priateľky, s ktorou sa rád vyberie spoznávať krásy okolitej krajiny. Počas nedávneho tatranského výjazdu sa Fašiang uprostred čarokrásnych hôr vyzliekol takmer donaha a namieril si to rovno do vody!

Obnažený herec musel byť pre turistov nemalou atrakciou, keďže kúpanie v jazierku podstúpil počas prvých novembrových dní a telo mu zakrývala len teplá čiapka. ,,Horský Wellness. V 4-stupňovej vode ma síce čokoláda nezohriala, ale aspoň výborne chutí,” zažartoval si otužilec, ktorý sa vo vode pokúšal zahrievať len sladkou dobrotou.

Fotku otužilca Mareka Fašianga nájdete —TU—

Marek Fašiang

Zdroj: Instagram/marekfasiang | Foto: Instagram/marekfasiang, Facebook/Oteckovia