Na rozdiel od ostatných pánskych hrdinov z projektu Oteckovia bol Marek Fašiang pred spustením trháku na obrazovky TV Markíza pre väčšinu neznámy. Dodnes preto možno viaceré z vás nevedia, že seriálový veterinár nie je jediným fešákom vo svojej rodine!

Stačil jediný záber na veterinára Tomáša s jeho dcérou Julkou a všetkým bolo jasné, že máme na Slovensku nový ženský se* symbol. Marek Fašiang, ktorý už o pár dní oslávi 34 rokov, sa tak okamžite zaradil medzi ostro sledovaných mužov slovenského šoubiznisu.

Marek fasiang

O pohľadnom Bratislavčanovi je známe, že je šikovný nielen pred kamerami, ale aj v podnikaní – vlastní totiž niekoľko kaviarní, pričom prvú si s kamarátom otvoril už ako 20-ročný. Málokto však možno vie, že sa Marek vo voľnom čase venuje i svojim bratom a tí vôbec nie sú jeho rovesníci.

Marek Fasiang

Chlapci sú dokonca dvojičky a majú len osem rokov, nakoľko ide o deti Marekovho otca z druhého manželstva. Napriek vysokému vekovému rozdielu si ale chalani spolu výborne rozumejú, čoho dôkazom je i nedávna fotografia, ktorou sa seriálový tatušo pochválil na Instagrame – len sa na nich pozrite, nie sú úžasní? :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Marek Fasiang

Zdroj/Foto: Instagram/marekfasiang, oteckovia