Ešte pred vyše rokom väčšina z nás ani netušila, kto je Marek Fašiang, dnes však herec patrí k najpríťažlivejším mužom Slovenska. Môže za to určite jeho rola veterinára Tomáša v seriáli Oteckovia, ktorou si získal zrejme všetky diváčky. Je ale Marek aj v skutočnosti takým dobrým a ukážkovým mužom ako práve Tomáš?

V Oteckoch stvárňuje Marek Fašiang vdovca a otca rozkošnej prváčky Julky Tomáša Oravca, ktorý sa živí ako veterinár. Jeho srdce už od začiatku seriálu patrí učiteľke Linde, a teda Mary Bartalos, pričom vo všetkých situáciách sa krásavec správa tak, akoby to od muža očakávala každá žena.

Marek Fasiang

V rozhovore pre Čas.sk však Marek priznal, že je v skutočnosti úplne iný než seriálový Tomáš. ,,Niekedy je na môj vkus až príliš solídny! Celkom by som prijal, keby bol viacej „chlap“, nie taký katalógový nereálny muž,” prekvapil svojimi slovami nový slovenský idol žien, ktorý ďalej prezradil, že ani zďaleka nie je taký dokonalý. ,,Ani náhodou taký nie som!”

,,Ženy v mojom okolí by vám vedeli rozprávať… (smiech) Ale asi každá žena mi dá za pravdu, že takého svätuškára, akým je seriálový tatušo, by doma asi nechcela mať. Myslím si, že s takým mužom by to každú prestalo veľmi skoro baviť,” vyjadril sa k svojej oteckovskej postave Marek, s čím mu ale určite mnoho z vás dá za pravdu. Ženy síce túžia po dobrom mužovi, no keď takého nájdu, väčšinou im začne liezť na nervy, že? :)

Marek fasiang

Okrem toho 33-ročný Bratislavčan na seba bonzol, že je ješitný, netrpezlivý, niekedy príliš pohodlný či nedôsledný. ,,No proste, je toho veľmi veľa. Myslím si, že viem takmer o všetkých svojich zlých vlastnostiach a snažím sa s nimi bojovať. Najviac ma vie naštvať, keď to nedokážem zmeniť. Ale – nikto nie je dokonalý,” doplnil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Oteckovia, respektíve herectvo nie je fešákova jediná práca. Množstvo času totiž venuje aj svojmu podnikaniu, čo je vraj pre Mareka častokrát náročné a vyčerpávajúce. Ako ale tvrdí, keď práca človeka baví, dá sa to zvládnuť. ,,Skončím nakrúcanie v Oteckoch a idem do druhej roboty. Aktuálne máme v sieti desať kaviarní a ako minoritný spoločník fungujem v troch lekárňach. Seriál točíme aj počas víkendov, takže naozaj nepoznám piatok-sviatok,” uviedol seriálový tatušo.

oteckovia

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/oteckovia, marekfasiang