Kým Filip Tůma je súčasťou skupiny príťažlivých slovenských hercov už dlhšie obdobie, Marek Fašiang do nej pribudol len pred rokom a pol s príchodom seriálu Oteckovia. Dnes tak obaja tešia dámy svojou prítomnosťou v obľúbenom dennom seriáli, kde nedávno odhodili tričká!

Uplynulý týždeň sme mali možnosť vidieť, ako sa príťažliví oteckovia rozhodli ísť v zime otužovať do studeného jazera. Pri tejto príležitosti sa tak chlapci museli vyzliecť a predviesť svoje telá!

Odvahu zahodiť oblečenie však nabrali len Marek Fašiang a Filip Tůma. Braňo Deák alias Alex sa totiž odhodlal len na neoprén, avšak predviedol aspoň hruď, ktorá rozhodne potešila obdivovateľky zarastenejších chlapov. Štvrtý otecko Vlado Kobielsky sa pre istotu kúpacej scény vôbec nezúčastnil.

Seriáloví Tomáš s Vladom sa tak ako jediní predviedli v plnej kráse a ukázali vyšportované figúry, za ktoré sa rozhodne hanbiť nemusia – Marekova Terezka a Filipova Nelka majú doma celkom fajn kusy, čo poviete? Mimochodom, ktorý z pánov sa vám bez trička páči viac? Napíšte nám do komentu na Facebooku! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Oteckovia Oteckovia

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/oteckovia, tvmarkizaofficial, marekfasiang