Ešte donedávna si verejnosť myslela, že si moderátor Marcel Forgáč nažíva v spokojnom manželstve. Dlhoročný hlas Fun rádia však pred pár dňami všetkých vyviedol z omylu, keď priznal, že už 15 mesiacov s matkou svojich synov nebýva. Najnovšie sa ale zdá, že rozchod s Adrianou nemusí byť definitívny.

Marcel Forgáč už krach svojho manželstva netají a otvorene rozpráva o tom, aký má s bývalou polovičkou vzťah. Ako však Novému Času prezradil, hoci s Adrianou nežijú v jednej domácnosti viac ako rok, ani jeden z nich zatiaľ žiadosť o rozvod nepodal.

,,Uvidíme, čo bude. Jednoducho to nejde. Je nám to ľúto. Sme 15 mesiacov odlúčení, uvidíme, všetko sa môže stať,” prekvapil Marcel, ktorý dal slovami jasne najavo, že návrat k manželke vôbec nie je vylúčený.

,,Možno sa dáme dokopy ‚ambulantne‘, že každý bude vo svojom dome, a napriek tomu možno budeme mať nejaký spoločný život – dovolenkový, vychovávateľský, intímny a iný. Nikto nevie,” ďalej šokoval obľúbený moderátor v rozhovore pre magazín Šarm. Najdôležitejšie preňho je vraj to, aby boli v poriadku synovia. Tí ostali bývať v dome s otcom, ktorému nerobia problém ani domáce práce vrátane varenia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Synovia, ktorí majú trinásť a osemnásť rokov, majú zároveň v tomto dome väčší komfort pre chlapcov v ich veku. Hlavne, u mamy môžu byť za deväť sekúnd. To nie je, že sa musia zbaliť a niekam ísť, alebo že by ich bolo treba odviezť,“ Forgáč odhalil podrobnosti zo súkromia.

Zdroj: Čas.sk, Šarm | Foto: YouTube, Facebook/Adriana Forgáčová