Nad dokonale rozprávkovým životom dvojice Justin Timberlake a Jussica Biel sa vnziesol čierny mrak. Svetové médiá totiž obleteli fotografie opitého speváka, ktorý obchytkával známu krásku – jeho manželka to však nebola!

Jedna z najpôvabnejších žien svetového šoubiznisu prevdepodobne neprežíva zrovna ružové obdobie. Oči herečky Jessicy Biel totiž určite zazreli fotografie, aktuálne kolujúce všetkými mediálnymi kanálmi. Na nich je jej na mol opitý manžel Justin Timberlake v tesnej blízkosti svojej hereckej kolegyne Alishy Wainwright.

Hoci by sa mohlo zdať, že ide o scénu z pripravovaného filmu, v ktorom dvojica stvárňuje milencov, realita je iná – spevácka star a čokoládová kráska sa obchytkávali v čase pauzy. ,,V jednu chvíľu vzal Alishy ruku a položil si ju na koleno. Ona ho tou rukou začala pomaly hladkať po stehne,” nabonzoval na hercov svedok. „Justin ju potom oboma rukami za jej ruku chytil a kral sa s jej prstami, potom sa držali,” pokračoval, dodávajúc, že poriadne podguráženému fešákovi v tú chvíľu dokonca chýbala na prste obrúčka.

Ako to v týchto dňoch medzi 37-ročnou Jessicou a o rok starším Justinom, ktorí vychovávajú spoločného synčeka Silase Randalla, vyzerá, nevedno. Isté je len to, že doposiaľ ideálny párik, mnohými označovaný za najstabilnejší vo svetovom šoubiznise, utrpel nepríjemnú ranu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Twitter