Obľúbená šou Svadba na prvý pohľad sa blíži k veľkému finále, kedy sa partneri musia rozhodnú, či budú spolu pokračovať vo vzťahu alebo sa ich cesty definitívne rozdelia. Ešte predtým sa ale tri manželské dvojice stretli na chate v horách, kde štvrtý pár vôbec neprišiel.

Svadba na prvý pohľad má obrovskú fanúšikovskú základňu a mnohí diváci sa nevedia dočkať stretnutia všetkých manželov. V rovnakom očakávaní boli pred veľkým dňom aj samotné páry. Kým Diana a Michal piekli koláč, Tereza s Milanom sa zvŕtali v kuchyni, nestíhali a boli v miernom strese.

spolocna chata manzelov

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nevesta Veronika riešila s Adamom oblečenie na chatu a taktiež sa nevedeli dočkať, čo im prezradia ostatní účastníci šou. Poslední manželia Viera a Michal však k sebe stále nenašli cestu – opäť sa pohádali, pričom tmavovláska konečne prezradila, prečo umelcovi nedala vôbec šancu.

,,Stále ti neviem veriť, lebo na svadbe, keď si mi povedal, že chodíš na komparzy, som si myslela, že si herec,“ zdôverila sa nevesta. ,,To akože ma niekto najal a ja to tu hrám,“ Mišo ostal v šoku. ,,Prišlo mi to tak, že áno,“ pokračovala smutná Viera, načo sa pozrela manželovi do očí. ,,Teraz ma urážaš, ako keby som klamal!“ povedal partnerke nahnevaný ženích a poprosil ju, aby ho odviezla do hotela. Ako bude ďalej pokračovať ich vzťah, sa dozviete v piatok večer na Markíze.

viera a michal

spolocna chata manzelov spolocna chata manzelov

Zdroj|Foto: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial